درباره icesi

درباره icesi بیشتر بدانیم

icesi از پاییز سال ۱۳۹۲ کار خود را به صورت حرفه ای و با اهداف بلند مدت آغاز نمود.icesi با پیشینه ای وسیع در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق، پس از راه اندازی انجمن ها و وبسایت های مختلف در این صنعت بنا به محبت مهندسین با سابقه و فعال این رشته و زحمات بی کران آنان در وبسایت های تخصصی ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی تصمیم به راه اندازی وب سایتی جامع با امکانات وسیع در راستای حمایت از مهندسین و تلاشگران این صنعت را گرفت و برخود دانست تا این امر مهم را با یاری علاقه مندان و متخصصان عرصه اتوماسیون صنعتی،کنترل و ابزار دقیق تکمیل کند.

اهداف icesi

اهداف icesi (وب سایت تخصصی ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی )به صورت بلند مدت ترسیم شده که تا این لحظه با یاری ایزد منان پیشرفت و توسعه ی روز افزون یافته است.

هدف ما رو نمایی از تخصص های نهفته شما مهندسان گرامی در دنیای صنعتی کشور عزیزمان می باشد. تا به امروز توانسته ایم ده ها تخصص رامورد بررسی قرار داده و با تعریف بازه و الگویی مناسب مطالب و نکات کلیدی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تخصص هایی همچون شناسایی تجهیزات ابزاردقیق و اشاره جزء به جزء این تجهیزات و کاربردهای مختلف صنعتی، اتوماسیون صنعتی پیشرفته روز دنیا، کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق، سیستم های کنترلی، سیستم های مانیتورینگ ، شبکه های صنعتی و…

ما معتقدیم حق هر مهندس ایرانی است که اطلاعات استاندارد روز را در اختیار داشته باشد تا توانایی شکوفا سازی کشور عزیزمان را درتمامی عرصه ها با عزت، افتخار و غرور ایرانی همراه ساخته و این پرچم سه رنگ را درمقابل دید جهانیان استوار سازد.

ما همواره بر این اعتقاد کوشیده ایم تا در حرکت به سمت رشد و تعالی سهم کوچکی داشته باشیم.

گروه تخصصی ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی               

© تمامی حقوق محفوظ است | طراحی و پشتیبانی گروه تخصصی ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی